Bengaluru, Karnataka
GST No. 29AEYFS6412G1ZE
Call 07949306355 83% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 2 Piece
Product Brochure
| Sign Message | Parking |
| Message | Parking |
| Sign Material | ACP |
| Material | Reflective Sheet |
| Reflective Type | High Intensity |
| Sign Size | 600 x 600 mm |
| Size | 600 x 900 mm |
| Mounting Type | Pole Mounted |
| Sign Shape | Square |
| Shape | Square |
| Usage/Application | Advertisement |
| Sign Language | English |
| Color | White |
| Film Type | Reflective |
| Dimension | 600 x600mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Shree Lisha |
Additional Information:
View Complete details