Bengaluru, Karnataka
GST No. 29AEYFS6412G1ZE
Call 07949306355 83% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Sign Message | Fire Extinguisher |
| Sign Material | Vinyl Sticker |
| Sign Size | 600 x900 mm |
| Glow Type | Non Glow |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Pictogram Type | Text Only |
| Sign Shape | Rectangle |
| Sign Language | English Regional |
| Thickness | 5 mm |
| Board Thickness | 5mm Foam Board |
| Sizes Available | 2 feet x 3 feet |
| Usage/Application | Industrial |
| Shape | Rectangular |
| Dimension | 2 feet x 3 feet |
Additional Information:
View Complete details