Bengaluru, Karnataka
GST No. 29AEYFS6412G1ZE
Call 07949306355 83% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Tag Material | PVC |
| Message Type | Do Not Operate |
| Tag Size | 75×150 mm |
| Material | PVC |
| Usage/Application | Loto |
| Thickness | 0.5 mm |
| Attachment Hole | Single Hole |
| Standard | OSHA Style |
| Pattern | Printed |
| Finish | Matt |
| Application | Maintenance, Process, Mechanical, Electrical |
| Size | 77 x 138 mm |
| Color. | White, Red, Black |
Additional Information:
View Complete details